Zurück

Najlepsze produkty turystyki wiejskiej z Małopolski

Najlepsze produkty turystyki wiejskiej z Małopolski

Małopolska, jako pierwszy region w Polsce może pochwalić się aż trzema certyfikowanymi produktami turystyki wiejskiej. Każdy z nich oferuje atrakcyjne formy pobytu, dostosowane do określonych grup odbiorców i ich oczekiwań.

Małopolska, jako pierwszy region w Polsce może pochwalić się aż trzema certyfikowanymi produktami turystyki wiejskiej. Każdy z nich oferuje atrakcyjne formy pobytu, dostosowane do określonych grup odbiorców i ich oczekiwań. Nasza oferta spotyka się z coraz większym uznaniem zarówno klientów, jak i ekspertów ds. turystyki.

Produkty zostały wyróżnione przez Polską Organizację Turystyczną prestiżową nagrodą „Najlepszy produkt turystyczny Polski”:
Małopolska Wieś Pachnąca Ziołami - Najlepszy produkt turystyczny Polski 2010,
Małopolska Wieś dla Dzieci - Najlepszy produkt turystyczny Polski 2012,
Małopolska Wieś dla Seniorów - Najlepszy produkt turystyczny Polski 2013.

Małopolska to idealne miejsce na wypoczynek na wsi.

W dbałości o wysoki standard oferowanych noclegów i jakość świadczonych usług, gospodarstwa agroturystyczne w Małopolsce poddano certyfikacji zgodnie z zasadami określonymi przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej „GG”. Małopolska może pochwalić się największą liczbą gospodarstw agroturystycznych, które poddały się kategoryzacji. W skutek działań podejmowanych przez Samorząd Województwa Małopolskiego liczba skategoryzowanych obiektów agroturystycznych w regionie wzrosła od 2007 r. o 50%.
W roku 2013 został przeprowadzony kolejny etap kategoryzacji obiektów agroturystycznych z terenu województwa małopolskiego, wg nowych zasad systemu Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej „GG”, która wprowadziła również podział na kategorie: „Wypoczynek u rolnika” oraz „Wypoczynek na wsi”. Proces społecznej kategoryzacji obiektów agroturystycznych w Małopolsce jest współfinansowany z budżetu Województwa Małopolskiego. Więcej...

 

     
     

 

 

                                                                                                 

 

Multimedia

Spielen Spielen