Indietro

Małopolska Wieś dla Seniorów

Małopolska Wieś dla Seniorów

Nowa oferta agroturystyczna "Małopolska Wieś dla Seniorów" Rok 2012 został ogłoszony Europejskim Rokiem Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej. Z tej okazji w Małopolsce powstała specjalna oferta wypoczynku na terenach wiejskich skierowana właśnie dla seniorów.
"Małopolska Wieś dla Seniorów", to oferta przygotowana specjalnie do osób starszych. Zostało wybranych 15 gospodarstw na terenach wiejskich w Małopolsce, które prowadzą ludzie otwarci, serdeczni, chętnie spędzający  czas ze swoimi gośćmi.  Specjalnie dla swoich gości przygotowali atrakcyjne oferty wypoczynku, od uprawiania turystyki aktywnej, jazdę konną na rowerze, na nartach biegowych i zjazdowych, po spacery szlakami pieszymi. Podczas pobytu można też poznać historie i tradycje regionalne, zwiedzić z gospodarzami okoliczne zabytki.
Oferują całodzienne wyżywienie, oparte również na regionalnej kuchni z wykorzystaniem produktów z tradycyjnych upraw.
W obiektach „Małopolska Wieś dla Seniorów” goście powyżej 60 roku życia mogą liczyć na atrakcyjne zniżki.

                                                  
Baza obiektów została pozyskana w ramach projektu „Specjalizacja małopolskiej agroturystyki” – realizowanego przez Sądecką Organizację Turystyczną przy wsparciu z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert „Małopolska Gościnna”. 


KATALOG OFERT GOSPODARSTW AGROTURYSTYCZNYCH
 

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu "Małopolska Wieś dla seniorów"

Gioca Gioca